Hakkımızda

Orjim Düğme, üretim  hayatına  2012  Mart  ayında  başlamıştır. Tekstil  sektöründe  müşteri  odaklı  çalışmayı  görev  edinmiş, enerjik  ve güler yüzlü  kadrosuyla  İstanbul  Güngören  Sanayi’de  hizmet  vermektedir. Polyester düğme  imalatı  yapmaktadır. Aynı  zamanda  korozo, çubuk, tahta, kokonat  gibi  düğme  çeşitleri  ve  tekstil  aksesuarları  ile  taleplerine  en  iyi  şekilde  cevap  vermektedir. Müşterisine, çalışanına, tedarikçisine  en  iyi  ve  en hızlı  ürünü  sunma  çabasında  olan  Orjim  Düğme,  koşulsuz  müşteri  memnuniyetini  ilke  edinmiştir.

Bizde altı çizilir!

Üstün Teknoloji

Orjim Düğme, koleksiyonundaki her parçayı müşterilerinin zevklerine ve ürünlerine göre yeniden düzenler. Gelişen teknolojiyi yakından takip eder. Son versiyon tasarım programları ile daima özgün tasarım ve ürünler sunar.

Tasarım-Üretim

Orjim Düğme, üretim  hayatına  2012  Mart  ayında  başlamıştır. Tekstil  sektöründe  müşteri  odaklı  çalışmayı  görev  edinmiş, enerjik  ve güler yüzlü  kadrosuyla  İstanbul  Güngören  Sanayi’de  hizmet  vermektedir. Orjım Düğme, ürün yelpazesini ve üretimini devamlı olarak arttırmakta.

Güncel gelismelerden haberdar olun!